עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
דוגמא משוחלצת

איגל קריק

איגל קריק הוקמה ב-1975 בדרום קליפורניה.

זהו סיפור אמריקאי קלאסי על זוג צעירים שפתחו חנות קטנה בדרום קליפורניה וישבו בחדר האחורי ותפרו את המוצרים שנמכרו בחנות, שהתפתח ברבות השנים למותג גלובאלי.

במשך השנים הפכה איגל קריק להיות מובילת דרך, ופיתחה את תחום מוצרי הטרוול- מוצרים ואביזרי נסיעות חכמים, והפכה למובילה בו. מוצרי החברה מתאפיינים באיכות גבוהה במיוחד, בארגון פנימי ונוחות רבה.

ההבדל בין מוצרי איגל קריק למוצרי נסיעות אחרים, הוא הגישה השלמה של איגל קריק לצרכי המטיילים והנוסעים- Travel Systems - קו המוצרים מכיל את תיקי הנסיעה והמזוודות, את מוצרי Pack-It®  הייחודיים לארגון הפנימי של הציוד, וכן את פתרונות הנוחות והבטחון האישי בזמן הנסיעה.

 

עיצוב המוצרים- פשוט, יפה ופרקטי. מוצרים רבים זכו במשך השנים לחיקויים רבים של יצרנים בארץ ובחו"ל, ובאופן פרדוקסלי זו עדות בולטת לעיצוב החכם שלהם ואיכותם.

מוצרי איגל קריק מאופיינים בירידה לפרטים הקטנים ובאיכות גבוהה במיוחד. לחברה מחלקת מחקר ופיצוח עצמאית שבונה את המוצרים מאפס, ולהם נסיון רב שנים הן בבניית מוצרים והן בטיולים ונסיעות, שילוב שמאפשר להם לייצר את המוצרים החכמים של החברה.

רוב מוצרי החברה מיוצרים בוייטנם. כמו חברות רבות עם השנים הועברו פסי הייצור למזרח הרחוק, אולם בניגוד למותגים רבים שעובדים עם מספר רב של יצרנים שונים שהם רק קבלני ייצור, בחרו באיגל קריק להשקיע בפיתוח מערכת יחסים הדוקה עם יצרן מוביל שמפעל אחד שלו מקדיש את רוב פעילותו לייצור מוצריהם מזה 10 שנים. עובדה זו מאפשרת להם להגיע לרמות פיתוח, ייצור ובקרת איכות גבוהות במיוחד.

צ'ימידן איגל קריק NMW Large
צ'ימידן איגל קריק NMW Medium
צ'ימידן איגל קריק NMW Small
מזוודה איגל קריק טארמק 28
מזוודה  ORV איגל קריק  טראנק 36
מזוודה  איגל קריק טארמק 25
מזוודה  ORV איגל קריק טראנק 30
מזוודה איגל קריק  הוברקרפט אפרייט 28
מזוודה איגל קריק הוברקרפט אפרייט 25
עבור לתוכן העמוד